ВАШ ТАЛАНТ.

НАША СЦЕНА.

Пошук Вакансій

LP.SKU-12.PARAGRAPH

eCommerce

Purchasing and Procurement

Информационные технологии

Производство

Управление цепями поставок

ВАШ ТАЛАНТ. НАША СЦЕНА.

Компанія PepsiCo - це глобальні ресурси і величезні можливості, що допомагають співробітникам максимально розкривати свій підприємницький потенціал. Наша корпоративна культура та присутність компанії у всіх куточках земної кулі відкриють перед вами велике поле для самореалізації. Вас чекає справа всього життя. Ми хочемо, щоб ви привнесли свій унікальний погляд, допитливість, енергію, винахідливість. А ми зі свого боку забезпечимо глобальну платформу для втілення ваших найсміливіших ідей.

ВИПЕРЕДЖАЮЧИ МРІЇ.

Майже в будь-якій країні світу ви знайдете продукти нашої компанії. На кожному континенті, в повсякденному житті мільярдів людей - наші продукти всюди. Працюючи в PepsiCo ви будете в центрі подій, ви формуватимете глобальні тренди. PepsiCo - компанія, в якій бізнес тісно переплітається з культурою. Ми співпрацюємо з художниками, музикантами, продюсерами та іншими яскравими особистостями, створюючи для споживачів їхні майбутні очікування. Давайте об'єднаємо наші зусилля для нових ідей, які знайдуть відгук у серцях людей всієї планети!

ПЕРЕВЕРШУЙТЕ ОЧІКУВАННЯ.

ВАШЕ НАТХНЕННЯ. НАШІ БРЕНДИ.

КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ

ФАХІВЦІ З ДОСВІДОМ РОБОТИ

Ви готові рухатися вперед до роботи своєї мрії? Ми шукаємо новаторів з усього світу, здатних дарувати посмішки нашим споживачам і створювати майбутнє. Тільки уявіть, яких висот ви досягнете, об'єднавши свій досвід та знання із силою наших легендарних брендів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПОЧАТОК КАР'ЄРИ, ВИПУСКНИКИ

Ми чекаємо від вас відваги, впевненості в своїх силах та цілеспрямованості. Нам потрібні практики і теоретики з яскравими ідеями, здатні мислити і діяти глобально, готові до ролі лідерів. Ваш талант в грандіозному масштабі PepsiCo відкриває перед вами блискучі перспективи та можливості. Скористайтеся ними!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Компенсації та Пільги

НАГОРОДИ

@PepsiCoJOBS