PepsiCo Volná Místa

Junior ADM

Praha, Česká republika
Prodej a obchod

Ucházet se
Czech - Czech Republic

Popis Zaměstnání

Auto req ID: 141217BR

Job Description

Cílem této pozice je maximalizovat distribuci, obrat a čistý výnos u svěřeného portfolia zákazníků. Hlavním úkolem bude především vytváření dlouhodobých vztahů se svěřenými zákazníky (mezinárodní řetězce a regionální řetězce HOREKA, E-commerce partneři) a zaměření na nové akvizice HOREKA a alternativního kanálu.

Hlavní náplň práce:

  • Zodpovědnost za svěřené zákazníky ze segmentu hotelové řetězce, cateringové společnosti, vending operátoři, alternativní kanál a e-commerce
  • Každodenní kontakt se svěřenými zákazníky a zodpovědnost za nastavené obchodní podmínky
  • Řízení a nastavování cenové strategie
  • Zodpovědnost za nastavování logistiky a forecastu
  • Řízení a nastavování komunikace v rámci obchodního týmu
  • Řízení marketinkových strategií na základě promo plánu – společně s marketingovými a komerčními odděleními Pepsico a obchodního partnera
  • Participace na mezinárodních zákaznících, agenda spojená s dohodami a implementací spolupráce včetně pravidelného reportingu
  • Vyhodnocování a procesování všech bonusů a poplatků (lokální a nadnárodní smlouvy)
  • Spolupráce napříč firmou a všemi odděleními
  • Akviziční aktivity na svěřené části HoReCa trhu

Vhodný profil uchazeče:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti obchodu, prodeje či nákupu (FMCG, MT výhodou)
  • Min.roční zkušenost z Key Account oblasti
  • Analytické schopnosti, umět vyjednávat a přesvědčit
  • Komunikativnost a sebejisté vystupování
  • AJ – komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Prozákaznický, empatický přístup
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Časová flexibilita
  • Orientace na výkon a výsledek
  • Řidičský průkaz sk. "B" - aktivní řidič
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Perpektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v profesionálním a dynamickém týmu
  • Hlavní pracovní poměr u přední potravinářské společnosti na světě
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolenou navíc
  • Služební automobil i k soukromému použití
  • Mobilní telefon
  • Kafetérie
  • Výhodný mobilní/datový tarif i pro rodinné příslušníky
  • Společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • Pitný režim, slevy na firemní výrobky

Qualifications/Requirements

Relocation Eligible: Změna lokace není nutná
Job Type: Rovnoměrná pracovní doba