PepsiCo praca

Starszy Planista Eksportu i Co-man

GrodziskMaz., Polska
Logistyka Dystrybucja i Łańcuch Dostaw

Poland - Polish

Opis oferty

Auto req ID: 143240BR

Job Description

Stanowisko odpowiada za efektywne planowanie zapasu produktów produkowanych w fabrykach własnych od dostawców zewnętrznych w celu zapewnienia pełnej dostępności i minimalizacji odpisów dla klientów eksportowych.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i harmonogramowanie dostaw towarów do klientów eksportowych w ramach sieci logistycznej w celu zapewnienia oczekiwanego poziomu serwisu
  • Planowanie i koordynacja zaopatrzenia produktów importowanych i produkowanych u poddostawców oraz nadzór nad co-packing’iem
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości wyrobów gotowych oraz wykorzystania przestrzeni magazynowej w odniesieniu do prognozowanego popytu dla klientów eksportowych
  • Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności do sprzedaży dla nowości oraz produktów promocyjnych w ramach planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych
  • Parametryzacja systemów planistycznych i magazynowych umożliwiającą realizację celów serwisowych i zapasowych
  • Regularne kontakty z przedstawicielami spółek powiązanych w Europie
  • Kontakty z przedstawicielami działu Sprzedaży, Finansów i współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw;
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI
  • Dbałość o poprawność i terminowość danych.

Qualifications/Requirements

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie ostatniego roku nauki (mile widziana logistyka, planowanie łańcucha dostaw)
  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Office (Excell, Access)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Ukierunkowania na rezultat, inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów
  • Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w obszarze Planowania
    Łańcucha Dostaw
  • Mile widziana znajomość systemów ERP (JDA)

Relocation Eligible: Nie kwalifikujący się do relokacji
Job Type: Stała