PepsiCo Volná Místa

Analytik prodejních dat

Praha, Česká republika
Finance

Ucházet se
Česká republika – čeština

Popis Zaměstnání

Auto req ID: 156746BR

Job Description

Analytik/zpracovatel prodejních dat - junior

Hledáte startovací pozici ve finančním oddělení? Máte vytrvalost při práci s daty a čísly, baví vás to?

Tak takovou pozici pro vás právě máme...

Co vás čeká:

  • Příprava prodejních/finančních reportů – denní, týdenní, měsíční, roční, ad hoc
  • Aktivní tvorba/údržba a správa analytických databází
  • Provádění analýz prodejů
  • Vyhodnocování klíčových ukazatelů výkonnosti
  • Aktivní zapojení do procesu plánování
  • Provádění analýz výnosů/nákladů/výsledků společnosti
  • Poskytování analytické podpory ostatním oddělením společnosti

Co my očekáváme:

  • VŠ – obor ekonomie nebo finance
  • Znalost PC - MS Office, Excel - pokročilý, Access - základy, VBA makra - základy
  • AJ – pokročilá znalost
  • Zájem o práci s daty
  • Dobré analytické schopnosti
  • Přesnost, spolehlivost, smysl pro klíčový detail
  • Samostatnost, flexibilita
  • Týmový hráč
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme:

  • jisté zaměstnání na hlavní pracovní poměr u přední potravinářské společnosti na světě
  • možnost osobního rozvoje
  • příspěvek na stravování (za 35,-Kč skvělý oběd, od stolu vzdálený jen 20 schodů)
  • dovolenou navíc (celkem 25 dnů)
  • občas Home Office
  • mobilní telefon, notebook
  • kafetérie
  • výhodný mobilní/datový tarif i pro rodinné příslušníky
  • společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • pitný režim, slevy na firemní výrobky
  • parkování přímo v areálu firmy
# LI-CZECH

Qualifications/Requirements

Relocation Eligible: Změna lokace není nutná
Job Type: Rovnoměrná pracovní doba