PepsiCo praca

Przedstawiciel Handlowy ds. Pozyskiwania Sklepów TT

Bydgoszcz, Polska
Sprzedaż

Polska - polski

Opis oferty

Auto req ID: 166096BR

Job Description

Głównym celem tego stanowiska jest:

  • Zwiększenie bazy aktywnych klientów w kanale Presell TT poprzez otwieranie nowych punktów handlowych z ofertą Pepsico.
  • Współpraca z PH TT w regionie w celu realizacji ustaleń pomiędzy Przedstawicielem Handlowym ds. Pozyskiwania Klientów a PH TT na trasach regularnych oraz Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży Presell TT w danym regionie
Indywidualne zadania na tym stanowisku będą realizowane poprzez:
  • nawiązywanie współpracy z klientami handlu tradycyjnego, z którymi PepsiCo nie współpracuje
  • przekazywanie do PH TT/Koordynatora Regionu Sprzedaży informacji o rozpoczęciu współpracy z nowymi klientami
  • skuteczną sprzedaż oferty Firmy do nowych klientów
  • egzekwowanie standardów ekspozycyjnych oraz polityki cenowej PepsiCo poprzez ustalanie miejsc na dodatkową ekspozycję
  • instalowanie narzędzi ekspozycyjnych, aktualnych materiałów promocyjnych i cenówek w sklepach
  • bliską współpracę z PH TTw danym regionie w celu pozyskiwania informacji o punktach nieobsługiwanych oraz wsparcia ich w przypadku pojawiających się trudności i problemów
  • terminowe przesyłanie danych i raportów sprzedażowych
  • udział w szkoleniach przygotowanych przez PepsiCo
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • Rozwój umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych (programy rozwojowe, pakiet szkoleń, w tym kompleksowe wdrożenie przed rozpoczęciem pracy)
  • Skuteczne narzędzia marketingowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym telefon komórkowy i samochód)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowana karta Multisport)
#LI-DNI

Qualifications/Requirements

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy w handlu jako Przedstawiciel Handlowy (najlepiej we współpracy z klientami detalicznymi) potwierdzone wynikami w zakresie realizacji planów sprzedaży
  • Udokumentowane sukcesy negocjacyjne z klientami w dotychczasowej pracy
  • Znajomość sprzedaży kategorii produktów napojowych lub przekąsek będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office
  • Skuteczna komunikacja oraz doskonała organizacja pracy
  • Znajomość topografii regionu
  • Wykształcenie min. średnie

Relocation Eligible: Nie kwalifikujący się do relokacji
Job Type: Stała