PepsiCo praca

Przedstawiciel Handlowy TT

Rzeszów, Polska
Sprzedaż

Polska - polski

Opis oferty

Auto req ID: 166114BR

Job Description

Główny zakres obowiązków:

  • Sprzedaż oferty handlowej PepsiCo do obecnych klientów; Pepsi, Mirinda, 7up , Lipton, Rockstar, Star Chips, Mr. Snaki, Chipita,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z kanału tradycyjnego
  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych
  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • Rozwój umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych (programy rozwojowe, pakiet szkoleń, w tym kompleksowe wdrożenie przed rozpoczęciem pracy)
  • Skuteczne narzędzia marketingowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym telefon komórkowy i samochód)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowana karta Multisport)
#LI-DNI

Qualifications/Requirements

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi potwierdzone wynikami w zakresie realizacji planów sprzedaży
  • Udokumentowane sukcesy negocjacyjne z klientami w dotychczasowej pracy
  • Znajomość sprzedaży kategorii produktów napojowych lub przekąsek będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Skuteczna komunikacja
  • Doskonała organizacja pracy

Relocation Eligible: Nie kwalifikujący się do relokacji
Job Type: Stała