Starszy Planista Materiałów MOVE

Opis oferty pracy

Auto req ID: 191537BR

Job Description

Jesteśmy jednym ze światowych liderów w branży FMCG.

Do dynamicznie rozwijających się struktur Supply Chain HUB Europa Centralna, poszukujemy zmotywowanych, kreatywnych i pozytywnie nastawionych osób.

Dołącz do międzynarodowego zespołu, który w codziennej pracy odpowiada za procesy planowania produkcji, planowania materiałów, eksportu, importu oraz S&OP.

Obecnie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Materials Planner

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i nauki w międzynarodowej organizacji
  • Udział w tworzeniu nowych procesów i wdrażaniu systemów
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy z domu
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Zakres obowiązków:
  • Planowanie zaopatrzenia wyrobów gotowych poprzez zapewnienie odpowiedniego planowania zaopatrzenia materiałów
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości materiałów w odniesieniu do prognozowanego popytu
  • Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności nowości oraz produktów promocyjnych w ramach planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych
  • Parametryzacja systemów planistycznych i magazynowych
  • Kontakty z przedstawicielami działu Sprzedaży, Finansów i współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw w kraju i za granicą;
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI;
  • Dbałość o poprawność i terminowość danych

Qualifications/Requirements

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukierunkowania na rezultat, inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Office (Excell)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze Planowania
    Łańcucha Dostaw oraz znajomość systemów ERP (JDA)

Relocation Eligible: Nie Dotyczy
Job Type: Stała