МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ

СТУДЕНТІВ

ТВІЙ ТАЛАНТ. НАША СЦЕНА.

З компанією PepsiCo для тебе відкриється найкраще з двох різних світів: підприємницький дух в поєднанні з глобальним масштабом і ресурсами. Наша корпоративна культура і міжнародна присутність створюють безліч нових можливостей, що дозволять зробити майбутнє більш визначеним і розвинути справу всього твого життя. Нам потрібна твоя унікальна точка зору. Нехай твоя допитливість не згасає. Ми чекаємо оригінальності та драйву. Ми забезпечимо платформу для розвитку твоїх зухвалих прагнень в масштабі всього світу.

МИВІДОБРАЖАЄМОДУХ ЧАСУ

НАВЧАЙСЯ РОЗВИВАЙСЯ ЗРОСТАЙ

ОТРИМАЙ ВДВІЧІ БІЛЬШЕ ЗНАНЬ ЗА МЕНШИЙ ЧАС.

Практика в PepsiCo - та сама можливість поєднувати роботу і навчання. Практика не оплачується, але набутий досвід роботи - безцінний. Тривалість практики варіюється від 1 до 6 місяців залежно від напрямку бізнесу. Можеш більше? Приходь на стажування! Стажування стартують два рази на рік - навесні і влітку, передбачають повну зайнятість, а тривалість коливається від 2 до 6 місяців в залежності від напрямку бізнесу.

НАВЧАЙСЯ РОЗВИВАЙСЯ ЗРОСТАЙ

РОЗВИВАЙ СВОЇ НАВИЧКИ ТА РОЗШИРЮЙ МЕЖІ МОЖЛИВОГО.

Ти готовий до виклику? PepsiCo Go - оплачувана програма стажувань, що стартує у вересні кожного року і триває 12 місяців. Тут ти прокачаєш свої навички на корпоративних тренінгах і почнеш орієнтуватися в бізнесі, працюючи над реальними проектами.

НАВЧАЙСЯ РОЗВИВАЙСЯ ЗРОСТАЙ

ОТРИМУЙ НОВИЙ ДОСВІД ТА ЗМІНЮЙ МАЙБУТНЄ.

PepsiCo BreakOut - акселератор твого успіху. За 24 місяці тобі потрібно буде пройти кілька ротацій, розробити і запустити проект під керівництвом провідних бізнес-експертів компанії, розвинути ключові компетенції майбутнього через унікальний план навчання і як результат - стати менеджером однієї з функцій в PepsiCo. До речі, програма передбачає компенсаційну підтримку при переїзді з інших міст!

Історії успіху стажерів

LP.SKU-27.HEADER